Erkek Kaban Modelleri ve Fiyatları

Erkek kombinlerinin en önemli ve özel parçalarından olan kabanlar, soğuktan koruma özelliğinin yanında, kişinin kendine has tarzını yansıtan dış giyim ürünleri arasında yer alır. Günlük giyimde yaygın olarak tercih edilen erkek kaban modelleri, spor giyimin yanında özel davetlerde de sıklıkla kullanılır. Siz de AVVA’nın birbirinden şık erkek kaban modelleri ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Erkek Kaban Modelleri Nelerdir?

Trend modeller incelendiğinde kısa kaşe kaban erkek modellerinin en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığı net şekilde görülür. Kaşe kaban erkek şıklığını tamamlayan iri düğmeli ve farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkar. Erkek giyim tarzında en belirgin şekilde kendini gösteren ürünler arasında olan kaban çeşitleri, kolay kombin için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Hızlı ve kolay kombin oluşturabilmek, AVVA’nın ürün skalası arasından seçeceğiniz erkek kaşe kaban modeli ile mümkündür. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kürklü kaban erkek giyiminde önemli bir yere sahiptir. Soğuk kış aylarında yün kaban erkek kombinlerinin tamamlayıcısı olmaya adaydır. Yaşadığınız bölgenin iklim şartları dikkate alındığında erkek yünlü kaban modelleri de ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Erkek kışlık kaban modelleri arasında polyester malzemeden yapılmış, şişme özellikli çeşitler de dikkat çeken ürünler arasındadır. Söz konusu kaban modelleri arasında spor giyim tarzınıza uygun bir ürün tercih edebilirsiniz. Stilinize uygun bir kabana sahip olduktan sonra kombininizi tamamlamak adına küçük dokunuşlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Öncelikte günlük gezintilerde şıklığa sahip olmak için aldığınız kabanın içine boğazlı şık bir kazak ve altına casual bir pantolon seçimi yapabilirsiniz. İş hayatınızda kullanacağınız kabanınızın rengine uygun bir çanta seçimi, bu anlamda imajınızı güçlendirecektir. Bunun yanında ayakkabınızın kabanınız ile aynı renk tonlarında olması daha şık bir kombin oluşturmanıza destek olur. Örneğin kabanınızı lacivert renkte tercih ettiyseniz, ayakkabınızı da lacivert tonlarına yakın ya da siyah renkli olarak seçebilirsiniz

Davetli olduğunuz bir akşam yemeğinde kabanınızın boynunuza takacağınız şık bir fular ile daha kusursuz bir görünüme kavuşacağına emin olabilirsiniz. Soğuk kış mevsimlerinde size özel bir kombin yaratmak istiyorsanız, açık gri renk bir kaban ile koyu renk atkı ve eldiven seçimi yaparak eşsiz bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem kışın rahatsız edici soğuğundan kurtulur hem de tarzınızı her detayıyla tamamlamış olursunuz.

Erkek Kaban Modeli Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kış aylarındaki koruyucu özelliğinin yanında erkeklerin şıklığını dışa yansıtan kaban modelleri, erkek giyiminde oldukça önemli bir yer tutar Kendi stilinizi canlandıran bir kaban modelini seçerseniz, bu ürünü birçok aksesuar ve kıyafet ile kombinleyerek eşsiz bir şıklığa kavuşabilirsiniz. AVVA’nın geniş ürün yelpazesinde bulunan ve her tarza uyum sağlayabilen birbirinden özel erkek kaban modelleri arasından beğendiğiniz ürünü seçerek her ortamda tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Erkek kaban modelleri arasından seçim yaparken ilk önce kabanı hangi ortamda giyeceğinizi belirlemeniz gerekir. Çalıştığınız ortamda takım elbise üzerine giymek için bir kaban alacaksanız, kruvaze kaban erkek kullanıcılar için son derece doğru bir tercih olacaktır. Kaban seçiminde öte yandan boy uzunluğunu da dikkate almakta fayda vardır. Uzun boylu kişilerin de daha çok kruvaze kaban modellerini tercih etmesi, ideal bir tercihtir. Genellikle kalın ve hacimli olan söz konusu kaban modelleri uzun boyun getirdiği avantajla size oldukça sofistike bir şıklık kazandırır. Kilolu ya da kısa boylu kişiler içinse düz modeller daha makul bir seçim olacaktır.

Giyim tarzınızla normal görünümünüzden daha fit bir görünüme kavuşmak isterseniz, haki yaka kabanlar sizin için daha doğru bir seçim olur. Hâkim yaka ve düz yaka kesime sahip olan modeller, özellikle takım elbisenin üzerinde muhteşem bir duruş yaratır. Gardırobunuzdaki kaban çeşitleri arasında çok fazla renk alternatifine sahip değilseniz her türlü kıyafete uyum sağlayabilmesi adına siyah, lacivert, koyu gri tonları ve kahverengi renklere yönelebilirsiniz. Bu sayede gardırobunuzda bulunan az sayıda kabanla birçok kombin oluşturabilirsiniz. Giyim tarzınızı biraz daha cesur modellerle güçlendirmek isterseniz, bordo tonlarının yanında desenli modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Kaban erkek modellerini günlük kullanım amacıyla alıyorsanız önceliğiniz ürünün soğuktan korunması olmalıdır. Soğuktan korumada en etkili olan kaban modelleri arasında kaz tüyü ya da elyaf dolgu malzemesi kullanılan ürünler tercih edilebilir. Böylece soğuk geçirmeyen bir kaban sahibi olarak kışı üşümeden ve konforlu bir giyim tarzı ile geçirebilirsiniz.

Kaban seçiminde, içinde soğuğa dayanıklı bir katman bulunan modellerin seçilmesi çok daha uygun bir tercihtir. Ayrıca kışlık kaban erkek için iklim şartlarına uygun kumaştan üretilmelidir. Seçeceğiniz kaban modelinde kumaş türünü de dikkate almanız , bu anlamda önemli bir seçim kriteridir.

Kaşe Kaban Erkek Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaşe kabanlar kuşkusuz soğuk kış mevsimlerinde içinizi ısıtacak ürünlerin başında gelir. Her yaş grubuna hitap edebilen kaşe kabanlar, kaban mont erkek modelleri arasında titizlikle seçilmesi gereken ürünler arasındadır. Peki, kaşe kaban seçimi yaparken hangi kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir? Aşağıda yer alan kriterlere dikkat ederek kendiniz için en özel ürünü bulabilirsiniz.

Ürünün Kalitesi

Kaban modelleri arasında kaşe modeli tercih etmeniz, en kaliteli ürüne sahip olduğunuz anlamına gelmez. Üretimde kullanılan kumaşın kalitesi, kaşe kabanı uzun yıllar kullanmanız için en başta gelen seçim kriterleri arasındadır. Sadece kumaşının kalitesi ile değil AVVA ürünlerindeki muhteşem işçilik de ürünün kendini göstermesinde büyük önem taşır.

Kombin Uyumu

Seçmiş olduğunuz kaşe kaban modelinin gardırobunuzda bulunan kıyafetlerle uyumlu olması son derece önemlidir. Beğendiğiniz kabandan dolayı gardırobunuzdaki birçok ürünü değiştirmek istemiyorsanız, kıyafetlerinizin çoğunluğu ile uyumlu modeller seçmeniz menfaatinize olur.

Cep Modelleri

Kimilerine göre önemsiz bir detay gibi görünse de kaşe kabanlarda cep bulunması önemli bir husustur. Seçtiğiniz üründeki cep modelleri kabanın kendini göstermesinde atlanmaması gereken bir kriterdir. Geniş ürün yelpazesi arasında cepli ve cepsiz kaşe kaban modellerinden tarzınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

Modaya Uygun Modeller

Hiç kimse, giyim tarzında doğal olarak demode bir görüntü arzu etmez. Seçtiğiniz kaşe kabanın o yılın modasına uygun olup olmadığı, dikkat etmeniz gereken kriterler arasındadır. Modayı takip ederek en çok tercih edilen trend ürünlere rağbet göstermeniz, kolay kombin hazırlamanıza destek olacaktır. Söz konusu ürünleri nereden bulacağınız konusunda düşünmenize bile gerek yok! AVVA’nın birbirinden şık trend modellerine online olarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Erkek Kaban Fiyatları Nasıl Belirlenir?

AVVA’nın geniş ürün yelpazesi içerisinden her bütçeye uygun kaban modelini bulabilirsiniz. AVVA’nın düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyalar sayesinde erkek kaban fiyatları son derece cazip seviyelere düşer. Kaban fiyatları erkek modellerinin kumaş yapısına, soğuğa karşı dayanıklılığı için geliştirilmiş katman sayısına ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Geniş ürün skalası arasından sahip olmayı arzu ettiğiniz modeli, bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Erkek kabanlar, model ve türlere göre de farklı fiyatlara sahip olabilir. Örneğin kürklü kaban fiyatlarının klasik modellere göre nispeten daha yüksek fiyata satıldığı söylenebilir. Ayrıca uzun kaban erkek modellerinin kısa modellere göre daha yüksek fiyattan satıldığı da bilinen bir gerçektir. Bütçenize uygun, birbirinden özel kaban modelleri AVVA ile sadece bir tık uzağınızda!